Stödjande ledamöter

  Sven Moosberg 2014-05-15

  Jan Lindholm 2014-06-16

  Christine Heyman 2014-09-08

  Gunilla Sandin 2014-09-08

  Elisabeth Näverå 2104-10-24

  Peter Heie  2015-06-24

  Ulrika Karlsson  2015-06-24

  Gabriella Axelsson 2015-10-13

  Pernilla Axelryd  2016-06-15

  Hans Arén 2016-06-19

  Isabell Eriksson  2016-09-20

  Per-Anders Broman  2017-02-21

  Konrad Blum  2017-04-17